Recenze Kulma na vlasy Remington Ci95 Pearl
Regulace teploty kulmy 10
Reálnost vln 10
Výdrž vln 10
Hlučnost kulmy 10
Summary 10 skvělé
Regulace teploty kulmy 10
Reálnost vln 10
Výdrž vln 10
Hlučnost kulmy 10
Summary rating from 1 user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
Accept
Summary 10 skvělé

Recenze Kulma na vlasy Remington Ci95 Pearl

Baleni kulma remington ci95 pearlO této kulmě není moc co povídat. Remington vyrábí spolehlivé a kvalitní přístroje. Pokud jste žena a sháníte kulmu na natáčení vlasů v cenové relaci ≥800 Kč, toto je recenze pro Vás. Kulma Remington Ci95 pearl patří rozhodndě mezí nejlepší kulmy na vlasy. Pokud jste muž a sháníte dárek pro svou drahou polovičku, tímto produktem si rozhodně nezruinujete kapsu a zaručujeme spokojenost vaší partnerky.

Zkušenosti s používáním kulmy Remington Ci95 Pearl

Elegantní, štíhlá kulma, dobře se drží v ruce a díky otočnému 3 m dlouhému kabelu se s ní opravdu dobře manipuluje. Díky zdokonalenému keramickému ultimate povrchu je kulma 8x hladší než jiné produkty s keramickým povrchem. V keramickém povrchu můžete vidět odlesky pravých perel, které dělají vlasy lesklejší a na pohled zdravější. Tato kulma se hodí pro malé až středně velké lokny. S použitím spreje na vlasy na dokonalé vlny (např. Tony&Guy, Spray gel for curls (http://stylingove-pripravky.heureka.cz/toni-guy-gel-ve-spreji-pro-vlnite-vlasy-spray-gel-for-curls-150-ml) vytvoří opravdu dlouhotrvající vlny. Záleží na typu vlasů každé uživatelky, ale jemné, středně dlouhé vlasy vydrží natočené klidně i 2-3 dny aniž byste použili jakýkoli přípravek. Díky žáruvzdorné rukavici je používání velice pohodlné.

Výhody kulmy Remington Ci95 Pearl Wand

  • poměr cena/ výkon
  • kvalitní povrch
  • dlouhý a otočný kabel
  • rychlé nahřátí
  • regulace teploty
  • v balení ochranné pouzdro a rukavice
  • automatické vypnutí po 1 hodině
  • dlouhotrvající natočení vln
  • oblíbený produkt profesionálních kadeřníků

Nevýhody kulmy Remington Ci95 Pearl Wand

  • naprosto žádné

Zkušenosti uživatelů kulmy Remington Ci95 Pearl

Celý život si natáčím vlasy a jelikož je mám naprosto rovné, tak mi doteď žádné natočení nevydrželo déle než pár minut. Naštěstí jsem začala používat tuto kulmu a opravdu vydrží natočení několit dní! Druhý den stačí vlasy přešesat, znovu nalakovat a vlny jsou zpět… Jsem fakt nadšena a můžu na 100% doporučit tuto kulmu na vlasy!
Jsem kadeřnice a myslím si, že dokážu posoudit kvalitu tohoto výrobku a opravdu doporučuji i těm, co mají vlasy, na kterých nevydrží žádné zvlnění, mám švagrovou co má pevné, žíňovité vlasy a nedrží jí vubec nic a i ona měla prstýnkové vlasy i na druhý den a na třetí krásné vlny!
Hezká, skladná kulma na vlasy s užitečným teplu vzdorným pouzdrem na cestování. Má nastavitelnou teplotu, což je fajn, a hlavně v mém balení byla rukavička. Vlny vypadají přirozeně a vydrží, za což jsem jí neskonale vděčná, protože se mi to často nestávalo. Akorát si člověk musí dát pozor na konečky vlasů, za které je drží, protože zůstanou rovné, takže je chce donatočit nebo prostě nechat být :) 
Má otáčivý kabel, takže se do něj při manipulaci s kulmou kolem hlavy nezamotáte.
Velmi dobrá cena oproti konkurenčním značkám. Vlasy vydrží natočené celý den a ještě na další den zústávají hezké ležerní vlny. Dlouhovlásky však můžou mít s natáčením trochu problém. 
Pomocí konické kulmy za pár vteřin dosáhnete krásných a přirozených vln. Oproti klasickým kulmám s klipsem, kdy může být manipulace složitější, je natáčení s touto kulmou hračka!

 

Rychlost nahřátí a teplota kulmy

Kulma se nahřeje během 20-30 s do požadované teploty, kterou můžete regulovat od 130 – 210°C. Pokud byste ji zapomněly omylem doma zapnutou, automaticky se po 60 minutách vypne.

Příslušenství ke kulmě

V balení naleznete ochrannou rukavici a tepluvzdorné pouzdro. Za nás určitě bludišťák navíc, protože těch spálených prstů už bylo opravdu dost :)

Related posts

Recenze LED televize Smart TV Samsung UE40EH5300

Recenze LED televize Smart TV Samsung UE40EH5300


Recenze LED televize Smart TV Samsung UE40EH5300

Recenze žehličky na vlasy BABYLISS ST230E

Recenze žehličky na vlasy BABYLISS ST230E


Recenze žehličky na vlasy BABYLISS ST230E

Recenze: Tablet ASUS MeMO Pad ME173X

Recenze: Tablet ASUS MeMO Pad ME173X


Recenze: Tablet ASUS MeMO Pad ME173X

Jednoznačně bestseller ve vztahu cena/kvalita

Leave a comment