Rychlost 10
Jednoduchost 10
Kvalita výsledného souboru 10

Je krásné vytvářet si na Youtube své vlastní seznamy písniček a pouštět si je v HQ na počítači, když jste připojeni ke kvalitní internetové síti. Co když si ale chcete pustit Váš oblíbený seznam písniček z Youtubu, ve vašem smartphonu a přes běžný internet od operátora? Např. Když si chcete jít zaběhat? Zkusil jsem to. ..

Summary 10 skvělé
Rychlost 0
Jednoduchost 0
Kvalita výsledného souboru 0
Summary rating from user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
Accept
Summary 0.0 špatné

Návod: Jak překonvertovat Youtube video do High quality MP3, a to ZDARMA – MP3Fibre.com

Je krásné vytvářet si na Youtube své vlastní seznamy písniček a pouštět si je v HQ na počítači, když jste připojeni ke kvalitní internetové síti. Co když si ale chcete pustit Váš oblíbený seznam písniček z Youtubu, ve vašem smartphonu a přes běžný internet od operátora? Např. Když si chcete jít zaběhat? Zkusil jsem to.

Na půlhodinový běh a pouštění mého seznamu na Youtube v High quality (aby se to dalo vůbec poslouchat :)) mi pouštění YT videí spolklo 500MB FUP, což je 1/3 celkové měsíčního dovoleného datového toku od mého operátora. To byl můj poslední běh, jelikož bez dobrý hudby prostě běhat nejdu :D Další problém je, že vám písničky se seznamu mizí, jelikož je Youtube zakazuje či maže z důvodu autorských práv. A v neposlední řadě některé YT videa nejsou dostupné pro zařízení jako jsou chytré telefony a tablety.

A tak jsem pátral, jak tedy dostat ty super písničky do telefonu jako MP3ky, aby mi je nikdo nemazal, nezakazazoval a aby mi 30 minut poslouchání přes internet operátora nesežral tolik FUP. Přítelkyně mi kdysi stahovala pecky z Youtubu přes jakýsi YT Downloader, ale kvalita výsledné MP3 byla katastrofická. Tuším, že kvalita zvuku byla dokonce níž, než 128kb.

A tak jsem googlil a googli a po pár vyzkoušených službách jsem našel MP3Fiber.com. Jedná se o webovou službu, takže nemusíte nic stahovat, jednoduše zkopírujete odkaz z Youtube videa, vložíte do MP3Fiber.com, vyberete, jakou chcete výslednou kvalitu a necháte tuto stranku video stáhnout a překonvertovat a pak už si jen jednoduše stáhnete výslednou MP3. MP3Fiber nabízí vybrat kvalitu zvuku až 320kb a po porovnání s originálním videem z Youtube je kvalita zvuku opravdu pecková, řekl bych i že nerozeznatelná :)

Takže pokud chcete mít svůj oblíbený playlist fyzicky u sebe v telefonu či MP3 přehrávači a ve vysoké posluchatelné kvalitě. Tak si jej jednoduše takto můžete stáhnout :)

Návod, jak překonvertovat Youtube video do MP3 ve vysoké kvalitě:

Běžte na stránku www.MP3Fiber.com

  1. Vložte odkaz na video na Youtube
  2. Vyberte kvalitu zvuku výsledné MP3 (pravděpodobně tu nejlepší, tudíž 320kb)
  3. Klikněte na Download now!

Návod na konverzi videa do MP3
Po natažení a překonvertování videa vám stránka už jen nabídne odkaz na stažení – that’s it! :) A je to zdarma :)

A jak se běhá nejlépe Vám? V páru, sami, či také s hudbou?

 

Leave a comment