Výdrž baterie tabletu 9
Kvalita displaye 10
Kvalita doteku 10
Kvalita zvuku 9
Viditelnost displaye na slunci 8

Jednoznačně bestseller ve vztahu cena/kvalita

Summary 9.2 skvělé
Výdrž baterie tabletu 0
Kvalita displaye 0
Kvalita doteku 0
Kvalita zvuku 0
Viditelnost displaye na slunci 0
Summary rating from user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
Accept
Summary 0.0 špatné

Recenze: Tablet ASUS MeMO Pad ME173X

ASUS MeMO Pad ME173XTablet ASUS MeMO Pad ME173X patří do nižší cenové kategorie. Dá se pořídit do 5000,-, dokonce u některých prodejců můžete vychytat slevy – např. alza.cz ho k 6.6.2014 nabízí za 2999,- s DPH.

Když srovnáme výkon a cenu, jeví se tento tablet jako schopný stroj. Má nejnovější verzi androidu 4.2. Jelly Bean, 7 palcový display, takže patří mezi ty menší typy, ale právě proto může vyhovovat uživatelům, kteří si potrpí místo na velké spíše na skladnější kousky. Jeho plus je velká výdrž baterie - od 6 do 14 hodin. Když na tabletu paříte hry, musíte samozřejmě očekávat velkou spotřebu energie, ale i tak je 6 hodin až až. Pokud tablet používáte jako čtečku a

k brouzdání na internetu – očekávejte tak 8-14 hodin výdrž, někdy i více, záleží na intenzitě používání. Rozlišení displaye 1280×800 vám dopřeje dostatečně ostrý obraz .

Tento tablet je vybaven dvěma fotoaparáty 1.2 Mpx a 5.0 Mpx, což je stejné jako u ipadu. Dále se může pyšnit skvělým signálem wifi, ale co mu chybí je mobilní internet 3G. Buď si internet můžete do tabletu posílat přes hot spot z mobilního telefonu nebo si jednoduše vystačíte s chytáním wifi signálu. Co se týče paměti, tu základní 16 GB můžete ještě rozšířit až o 32GB, protože tablet obsahuje slot na micro karty.

Výhody tabletu ASUS MeMo Pad:

 • barevné provedení tabletu
 • rozlišení displaye
 • rychlost
 • signál wifi        
 • životnost baterie
 • poměr cena/výkon
 • lehký a dobře se drží v ruce

Nevýhody tabletu ASUS MeMo Pad:

 • není mobilní internet (řešení přes hotspot Vašeho mobilu)
 • celoplastové provedení tabletu
 • chybí podpora flash (dá se nahradit jinou aplikací)
 • není možné připojit externí zařízení přes USB port

 

Díky 4-jádru se můžete těšit na rychlou odezvu aplikací, rychlé sledování videa a rychlejší surfování na internetu. Je také krásně lehký, protože váží pouze 302 g, pro představu a srovnání, jestli jste někdy drželi  ipad mini, tak ten váží 331 g. Další bod je co se týče zvuku. Jelikož reproduktory mají kovovou konstrukci a mají velké rezonanční komory a tablet používá zvukovou technologii SonicMaster, dočkáte se úctyhodného zvuku. Dámy určitě ocení, že si ho můžou pořídit v různých barvách jako černé, bílé, růžové, modré nebo žluté.

V ceně není pouzdro, takže pouzdro musíte dokoupit zvlášť. Pouzdro doporučujeme vzhledem k jeho celoplastovému provedení, které je více náchylné k poškrábání a otiskům prstů.

Celkové hodnocení

Tento tablet hodnotíme jako výborný první tablet. Poměr cena/výkon je opravdu vyvážená. Za tuto cenu jeden z nejlepších tabletů v kategorii. Vystačí perfektně nenáročným uživatelům.

Related posts

Recenze Notebook Acer Aspire S3-391 Aluminium

Recenze Notebook Acer Aspire S3-391 Aluminium


Recenze Notebook Acer Aspire S3-391 Aluminium

Recenze Kulma na vlasy Remington Ci95 Pearl

Recenze Kulma na vlasy Remington Ci95 Pearl


Recenze Kulma na vlasy Remington Ci95 Pearl

Recenze LED televize Smart TV Samsung UE40EH5300

Recenze LED televize Smart TV Samsung UE40EH5300


Recenze LED televize Smart TV Samsung UE40EH5300

Leave a comment