Kvalita obsluhy 8
Kvalita pizzy 9
Kvalita ostatních jídel 9
Summary 8.7 skvělé
Kvalita obsluhy 9
Kvalita pizzy 9
Kvalita ostatních jídel 9
Summary rating from 1 user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
Accept
Summary 9.0 skvělé

Recenze Pizzerie Cappuccini

Pizzerie CappucciniPRAHA 5 – Stodůlky, Zázvorkova 3
Web: www.cappuccini.cz/stodulky

Lokalita

Pizzeria je umístěna mezi sídlišti, pár kroků od stanice metra Lužiny. Pokud byste jeli autem, je možné zaparkovat na sídlišti na parkovišti, které je přímo u pizzerie. Je rozdělená na kuřáckou a nekuřáckou část. Kapacita lidí uvnitř je cca 40 lidí a v letních dnech mají otevřenou zahrádku, kam se vejde také cca 30-40 lidí. Jídelní lístek obsahuje denní menu, degustační menu, které se mění a klasické stálé menu. Otevírací doba je od 11:00 do 23:00. Vaří se do 22:00.
Polední/ klasické Menu:
Polední menu si můžete dát od 11:00- 15:00 a obsahuje vždy několik jídel. Nejčastěji nějaké těstoviny, rizoto, salát a 3 pizzy. Cena je 99,- včetně minidezertu. Klasické menu je rozděleno klasicky na předkrmy, polévky, saláty, rizota, těstoviny, pizzy, českou kuchyni a dezerty.

Degustační menu:

Mívají zde obědové a dražší mimoobědové degustační menu.
Obědové degustační menu stojí okolo 150 Kč a skládá se z polévky/ předkrmu, ochutnání 1-2 hl. jídel, salátu a dezertu. Klasické degustační menu obsahuje také kolem 5-6 chodů, větších porcí a stojí okolo 500 Kč.

V menu můžete najít také týdenní nabídku, kde pizzerie nabízí různé speciality nebo sezónní pokrmy.

Jídlo

Výběr jídla je tedy pestrý. Nají se zde milovník masa, salátů i pizzy. Pizzy dělají opravdu dobré, troufla bych si říci, že i nadprůměrné, z kvalitních surovin. Cena se pohybuje od 99 Kč do 199 Kč. Dělají zde výborné polévky. Dezerty si připravují také sami. Většinou je to tiramisu nebo panna cotta s horkými malinami.

Pití

Co bychom mohli doporučit jsou místní domácí limonády: citronáda/greponáda/oranžáda 0,3 l za 46 Kč. Z točeného si můžete dát piva Stellu Artois, Granát, Staropramen nebo Hoegarden a z lahvového Plzeň. Klasické koktejly se pohybují pod 100 Kč a espresso si můžete vychutnat za 35 Kč. Najdou zde uspokojení i milovníci horké čokolády, frappé nebo horkého čaje z čerstvé máty.

Další výhody Pizzerie Cappuccini

Výhodou je, že prostor do kuchyně je otevřený, takže vidíte částečně do kuchyně, jak Vám pokrmy připravují. Každopádně pod ruku nikomu přímo asi koukat stejně nebudete. V pizzerii je zdarma wifi na jejíž heslo se musíte informovat na baru. Pro děti jde zde v nekuřácké části malý kouteček, kde si mohou kreslit či hrát. Další plus je určitě to, že sem můžete zavítat i se svým vychovaným čtyřnohým miláčkem.

Krátký postřeh z návštěvy

Služby a výbava restaurací

Nekuřácký prostor ANO
Výhled ANO
Záhrádka v létě/ terasa ANO
Povoleni psi ANO
WIFI ANO
Čisté toalety ANO

Obsluha

Do kolika minut nás číšník oslovil? Do jedné minuty
Byla obsluha příjemná? ANO
Do kolika minut jsme dostali pití? Do 5 minut (pivo a oranžáda)
Do kolika minut jsme dostali jídlo? Do 12 minut (1x pizza a 1x ceasar salát)
Jídlo bylo teplé a čerstvé? ANO
Obsahuje menu i vegetariánská jídla? Ano ( Saláty, rizoto, pizzy …)
Obsahuje menu i bezlepková? Ano ( Např. Saláty, Steak s grilovanou zeleninou apod.)( Saláty, rizoto, pizzy …)

Ceny

Točené pivo:

Stella Artois 0,5l   39,-

Granát 0,4l   39,-

Staropramen a Hoegarden

Coca cola/juice/voda: 35 Kč/34 Kč/ 29 Kč
Mojito/Cuba Libre: 94 Kč
Espresso/ Café latté: 35 Kč/ 51 Kč
Ceny hl. jídel: 99 Kč- 299Kč
Cena poledního menu: 99 Kč

Plusy

  • jaro/léto sezení venku
  • volný přístup psů
  • free wifi
  • cenově přijatelné a kvalitní jídlo
  • pár kroků od metra B Lužiny

Mínusy

  • uspořádání míst na sezení

Celkové hodnocení

Toto místo hodnotíme jako příjemné, s možností sezení venku, vhodné i pro pracovní schůzky u kávy s internetem. Jídlo opravdu kvalitní, teplé, rychle připravené a vizuálně dobře vypadající. Kuchařky zde vaří již několik let a na kvalitě připravených pokrmů je to opravdu znát. Cena je v poměru s cenou. Jediné, co se nám zdá trochu nevyhovující je uspořádání míst na sezení v kuřácké části. Místa jsou dost natlačená na sebe, takže kolem sebe nemáte tolik místa.

Leave a comment